TÜRCAV'DAN KARS VE IĞDIR'DA YARDIM DAĞITIMI

Türkiye Caferileri Vakfı Yardım Eli kuruluşu geçtiğimiz günlerde Kars, Akyaka, köyler, Iğdır merkez ve köylerinde ihtiyaçlı aileler için gıda yardımında bulundu. 

Kars Ehl-i Beyt Alimleri Birliği Derneği'nin destekleriyle Kars merkezde, Akyaka merkez ve köylerinde gıda yardımı dağıtımı yapıldı. Belirtilen adreslerde ihtiyaç sahipleri ile bire bir görüşüldü ve başka ihtiyaçları olup olmadığı soruldu. Vakfımızın ziyaretinden ve yardımlarından son derece memnun kalan halkımız hayır severlere ve vesile olanlara dualarda bulundular.

İhtiyaç sahiplerinin belirlenmesi ve adreslerine ulaşılmasında bizlere destek olan Kars Ehl-i Beyt Alimleri Birliği Başkanı Seyyid Ahmed ERDEM, Başkan Yardımcısı Şeyh Behram GELEYİ ve yönetim kurulu üyelerine hassaten bizim zahmetimizi çeken Şeyh Adnan ÖRBEĞİ, Kars Hz. Ali Çarşı Camii dernek başkanı Hacı Yasin ÖZAD, Örnek Mahallesi Muhtarı Serkan SÜRMELİ, Şehitler Mahallesi Muhtarı Ömer BULUT, İstasyon Mahallesi Muhtarı Çetin ALIN, Yeni Mahalle Muhtarı Murat TİRAK, Akyaka Haydariye Cami hocasi Şeyh Nadir AKBABA, Şahnalar köyü Muhtarı Levent YILMAZ ve Camii hocası Ali BAYINDIR'a çok teşekkür ediyoruz.

Iğdır merkez ve köylerinde ihtiyaç sahiplerinin belirlenmesi ve adreslerine ulaşılmasında bizlere destek olan Avrupa Türk Caferiler Birliği Başkanı Mehmet IRMAK, Küllük köyü cami hocası Şeyh Musa YEŞİLKAYA, Heleta Derneği kadın kolları başkanı Serap VAROL, Muhtar Uysal Camii Dernek Başkanı Murat GÜZELNARGÜN, Koçkıran Köyü Muhtarı Aziz İMRE, Taşburun köyü muhtarı Cafer GÜNEŞ, Cennetabad köyü muhtarı Yılmaz KIZIL, Hacı Yetiş TÜRKOĞLU, Burhan AYDEMİR'e çok teşekkür ediyoruz.

Bu yardımların ulaşmasında büyük fadakarlıklar yapan, özveri ile canı gönülden çalışan, bu uğurda hertürlü zahmetlere Allah rızası için katlanan çok kıymetli Yardım Eli kuruluşumuzun fedakar hanım efendilerine canı gönülden teşekkürü bir borç biliriz.


TURCAV Burs Başvuru Formu


TURCAV Burs Başvuru Formunu PDF formatında bilgisayarınıza veya telefonunuza indirmek için:

Hemen İndir